27 Ağustos 2013 #1978377

DS Damat Yanlış Ürün Gönderdi!

Bayramdan önce DS Damat shopdan ayakkabı ve gömlek sipariş verdim. Bayrama kadar gönderemeyeceklerini sonradan telefonla öğrendim. İptal edin dememe rağmen etmediler. Kargo ile göndermişler. Kargo gelince ayakkabıları beğendim aldım ama gömlek hem benim istediğim değildi hemde bedeni yanlıştı. Gömleği geri gönderdim.


Gönderdikten 1 hafta sonra kargonun yeni geldiğini söylediler. Türkiye'nin her yerine 1 günde kargo gittiği bir ortamda bunun bir manası yok. Yetmedi ulaştıktan sonra yine 2 ile 4 gün de tedarik edeceklermiş o da geçti ancak hala ne haber var ne de gömlek.

Cüneyt 29 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle müşteri iptal istediğin’ de kargosu çıktığından dolayı telefon yolu ile bilgi verildi siparişiniz çıktı teslim almayın iade olarak gönderin işleme alalım diye kendisininde belirttiği gibi ayakkabıyı beğendiği için teslim alıyor gömleği tarafımıza değişim amaçlı yolluyor şuan değişim için tedarik sürecindedir. Müşterimizin ürünü elimize ulaştığı an işlenme alınıp değişimi yapılıp tarafına kargolanacaktır. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D' S Damat Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön