13 Haziran 2016

DS Damat Yanlış Ölçü

Mağazanız 'dan uzun bir süredir düzenli aralıklar ile alışveriş yapmaktayım. Son olarak almış olduğum 2 pantolonun boyu 5cm kısa. Konuyu mağaza sorumlusuna bildirdik ürünleri fabrikaya göndereceğini gelen yanıta göre işlem yapılacağını söyledi. Gelen yanıt aynen şöyle yıkama hatası.


Arkadaşlar insanları çocuk görmeyen 2 pantolonun hiçbir yerinde çekme yok sadece boydan ne hikmetse ikisi de 5 cm. Müşterilerinize ürün satışı yaparken boy kısaltması için terziye göndermeyin nasıl olsa ilk yıkmada 5 cm çekilecek. Burada her şey ortada ya terzi yanlış kesti ya da ölçüyü alan arkadaş yanlış aldı. Mağaza sorumlusu bile gelen yanıta inanmak istemedi. Eğer vip müşteri diye adlandırıyorsanız ona göre müşterinize değer verin!


Konunun acilen çözülmesini rica ediyorum.

Alper 139 Okunma

Cevaplar

  • Alper15 Haziran 2016

    Sevgili Damat tekrar arayıp rahatsız etmenize gerek kalmadı. Bizler sizin müşterinize vermiş olduğunuz değeri gördük ve anladık bundan sonraki süreçte tekrar çalışmayız olur biter. Yukarıdaki şikayet tarihe geçmiştir. Bir pantolonun her yeri tam gelip te boyunun 5 cm kısa olması yanıt olarak ta yıkama hatası dediğiniz. Sizi tebrik ve taktir ediyorum.

  • Alper14 Haziran 2016

    Arkadaşlar halen yıkama hatası zannediyor. Hiç kimse 2 pantolon dan fakir olmaz! Bir daha asla damat mı 3 ay sonra yine ararsınız neden alışveriş yapmıyorsunuz diye.

  • DS Damat Temsilcisi13 Haziran 2016

    Sayın Alper S'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili en yakın sürede bilgilendirme yapılacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi 10:00-14:00) E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön