18 Nisan 2013 #1751253

DS Damat Yaka Kısmında Kabarma Oldu!

Ds damat mağazasından bir takım elbise aldım. yaklaşık bir sene sonra takım elbisenin yaka kısmında kabarma meydana geldi. neyse uzatmayayım ürünü gönderdiler 2 hafta sonra cevap geldi. üründeki kabarmanın yağmurlu havada giydiğimden kaynaklandığını anlatan yazılı bir metin gönderdiler. ben ankarada yaşıyorum. bende müşteri hizmetleri yetkilisini aradım. burda şunuda söyleyeyim koskoca ds Damat'ın müşteri hizmetleri yetkilisi hiç kumaş bilgisi olmayan birisi. boşuna ds müşteri hizmetlerini aramayın.

Mustafa 36 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın yetkili, Orka Group markaları olarak ürünlerimize, üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uyguluyor, bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Üründe yapılan incelemede, üretim ya da kumaş kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız. Müşterimiz ile görüşülerek bilgi verilmiştir. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D' S Damat Müşteri İlişkileri

  • Mustafa22 Nisan 2013

    Ben daha önce ds kurulmadan önce damattan alış veriş yapan birisiydim. ama yeni çıkarılan bu ds damat markası bence damatın adını lekelemiştir. ds den aldığım hiçbir üründen memnun değilim. ama damattan aldığım bütün ürünlerden memnunum. yanı ds bence damat çakması diye düşünüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön