10 Nisan 2013 #1735842

DS Damat Ürün Üretim Hatalı!

Yaklaşık bir ay önce trabzon varlıbaş alışveriş merkezindeki damat tween den alışveriş yaptım. Almış olduğum hırkayı kullanmaya başladıktan sonra düğmeleri dönmeye başladı ve bunun bariz bir üretim hatası olduğu apaçık ortada.Mağazaya getirdiğim hırkanın fabrikaya gidip geri döndüğünde bana verilen cvp kullanıcı hatası. düğmelere ne yapmış olabilirim diye düşünüyorum ve sizin satarken ilgilendiğiniz gibi sattıktan sonrada ürünlerinizin arkasında kalmanızı beklerdim. gereken neyse yapacağım.

Zinnet 66 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın; Zinnet KOLTUK Öncelikle ilgili şikâyetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza göndermiş olduğunuz mailinizdeki şikâyet konusu ürününüz, ürün inceleme birimimizce incelenip, üretim kaynaklı bir hata saptanamadığından tarafınıza iade edilmiştir. Birimimize yapmış olduğunuz başvurunuza istinaden, konu ile ilgili değerlendirmelerin yapılabilmesi için, ürününüzü ilgili mağazamıza bırakmanız durumunda departmanımız tarafından tekrar kontrol edilecektir. Ürünlerinizin birimimize ulaşması ve gerekli değerlendirmelerin yapılması akabinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla… Damat Tween Müşteri İlişkileri Birimi

  • Zinnet16 Nisan 2013

    ıYaklaşık bir ay önce trabzon varlıbaş alışveriş merkezindeki damat tween den alışveriş yaptım. Almış olduğum hırkayı kullanmaya başladıktan sonra düğmeleri dönmeye başladı ve bunun bariz bir üretim hatası olduğu apaçık ortada. Mağazaya getirdiğim hırkanın fabrikaya gidip geri döndüğünde bana verilen cvp kullanıcı hatası. düğmelere ne yapmış olabilirim diye düşünüyorum ve sizin satarken ilgilendiğiniz gibi sattıktan sonrada ürünlerinizin arkasında kalmanızı beklerdim. gereken neyse yapacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön