16 Nisan 2013 #1746178

DS Damat Ürün Kalitesi Düşük!

İstinyepark şubenizden (8D03D301310) VE (8DO3CP00310) 2 adet koton kumaştan üretilen pantolon aldım. birkaç kez kullanımdan sonra arka kısmında kumaş yırtılması oldu. incelemeye gönderdim ve kullanıcı hatası olduğunu söylediler ve değişim yapmadılar oysa ben kullanma hatası değil kumaş hatası olduğunu düşünüyorum.


Sağlam bir kumaş yırtılır mı ve yaptığınız açıklama akıl mantık işi değil siz erkek pantolon üretiyorsunuz ve ceplerini kullanma diyorsunuz bu nasıl olacak yada bizden alın ama kullanmayın aldıklarınızı demek istiyorsunuz galiba.

Betül 51 Okunma

Cevaplar

  • Betül08 Mayıs 2013

    Tavsiyeniz üzerine mağazınıza bırakmış oduğum pantolonlar tarafıma kullanıcı hatası nedeni ile tekrar gönderilmiştir. Sizden alır almaz en fazla 2 kere giydiğimiz bir pantolonun ve üstelikte 2 tane alınmış ve her ikisinde de aynı problem olan pantolonlar iki kere giyinmede hemen paraçanlanacaksa ben bunda kullanıcı hatası değil üretim hatası olduığunu düşünürüm. Sizin kalitenizdeki bir kurumun müşterisini bu şekilde üzmeye hakkı olmadığı düşünmekteyim. Bundan sonra sizin mağazanızı hiçbir şekilde kullanmam söz konusu olmayacaktır. Konuyu sizde takdir edersinizki sizinle çözemediğim için yasal yollarla tüketici hakları kurumuna taşıyıacağımı bildiririm.

  • DS Damat Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın; Betül AYDINLIK Öncelikle ilgili şikâyetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza göndermiş olduğunuz mailinizdeki şikâyet konusu ürününüz, ürün inceleme birimimizce incelenip, üretim kaynaklı bir hata saptanamadığından tarafınıza iade edilmiştir. Birimimize yapmış olduğunuz başvurunuza istinaden, konu ile ilgili değerlendirmelerin yapılabilmesi için, ürününüzü ilgili mağazamıza bırakmanız durumunda departmanımız tarafından tekrar kontrol edilecektir. Ürünlerinizin birimimize ulaşması ve gerekli değerlendirmelerin yapılması akabinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla… Damat Tween Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön