11 Aralık 2015

DS Damat Ürün Değişimi

Gaziantep Sankopark AVM'deki DS Damat mağazasından aldığım takım elbiseyi 3-5 defa bile giymeden (renk farkı zamanla daha çok artmıştır) pantolonla ceket arasında çok bariz renk farkı oluşmuştur.


Alınan tarihten 3-4 ay sonra ürün değişimi için elbise teslim edilmiştir. Bugün yapılan geri dönüşte ise sebebi bile söylenmeden talebiniz red edilmiştir bilgisi verilmiştir. Pantolon bu süre zarfında en fazla 2 defa yıkanmıştır.


Bir takım elbisenin 3-5 defa giyilmesiyle oluşan sorunu firma kabul etmemektedir. Daha önce de başıma gelen birkaç örnekte 6 aylık süre geçmesine rağmen direk değişim yapılmıştır. Şikayetimin tekrar değerlendirilmezse gerekirse yasal yollara bile başvuracağım.

İbrahim 145 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi23 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Talebinize istinaden ürününüzle ilgili gerekli değerlendirmeler yapılmıştır. Söz konusu ürün %70 yün %26 polyester %4 elastan karışımlı kumaştan üretilmiştir. Takım elbise pantolonunda oluşan deformasyon yıkama işlemi kaynaklıdır. Sadece kuru temizleme yapılması gereken ürünün yıkandığı belirlenmiştir.Ürünlerin kullanım talimatlarında (iç etiketinde) belirtildiği gibi, ürün yalnızca kuru temizleme işlemi görmesi gerekmektedir. Ürününüz de yapılan incelemede, üretim kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız Saygılarımızla D'S DAMAT Müşteri İlişkileri 444 63 23

  • DS Damat Temsilcisi23 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz kayıt altına alınmış olup, en kısa sürede irtibata geçilecektir. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla D'S DAMAT Müşteri İlişkileri Departmanı 444 63 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön