18 Şubat 2013

DS Damat Ürün Çok Kısa Sürede Yıprandı!

Ds' Damat mağazasından 250 TL fiyata almış olduğum mont çok kısa sürede yıprandı. ürünü mağazaya götürdüm ve personelinden mağaza müdürüne kadar herkes ürünü inceledi " evet galiba kumaşla ilgili bir sorun var" denildi. ve ürünü gönderdim. 15 gün sonra firmadan telefon açarak üründen üretimden dolayı herhangi bir hata olmadığı söylenildi ve ürün geri geldi.

Daha sonra ikinci kez mağazanın yönlendirmesiyle telefon açtım ve ürün benden tekrar istenildi. bu sefer çözüm bulunacağı söylenildi ancak 10 gün sonra müşteri ilişkilerinden arayarak ürünü inceledik ancak herhangi bir hata bulamadık dedi ve tekrar geri gönderildi. verdiğim paraya acıdım doğrusu. tüketici hakları yolu kaldı sadece mecbur.

Ömer 80 Okunma

Cevaplar

  • Ömer15 Mart 2013

    evet klasik bir damat cevabını daha almış bulunmaktayım. maalesef ürününüzde inceleme yaptık ama hata bulamadık. madem hata yoktu ne demeye 3 kere ürünü istediniz. ve özellikle tüketici haklarına şikayet edeceğim dediğimde neden ürün değişimi yaparız siz ürünü bize gönderin dediniz.. tüm evraklarımla birlikte tüketici hakem heyetine başvurdum ve oradaki memur bile çok büyük bir ihtimal olumlu cevaplanacaktır dedi. damattan ürün alacakları daha dikkatli olması konusunda kesinlikle uyarıyorum. bunu tüm sosyal hesaplarımda ve de çevremde dile getireceğim. kesinlikle sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar. benim 250 tl mi yemiş olabilirsiniz ama en azından benden sonra alışveriş yapacak arkadaşlarımı uyarmak istiyorum.

  • DS Damat Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizle görüşülüp gerekli işlem süreci başlatılmıştır. Saygılarımızla D'S DAMAT Müşteri ilişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön