24 Ekim 2016 #6763201

DS Damat Takım Elbise Sorunu Bitmiyor

2016 Temmuz ayında İstanbul Carousel AVM' den takım elbise aldım. İki kere giymiş olduğum ve yıkama talimatlarına uyarak bir kere yıkandı. Takım elbise pantolonunda bozulma meydana geldi. Aşırı derecede deformasyon ve renk değişimi meydana geldi. Firmaya yapmış olduğum şikayet bildirimden sonra firmada inceleme yapan mühendis arkadaşlar hatanın kullanıcı kaynaklı olduğunu, yüksek derece yıkama yapıldığını tarafıma bildirdiler.


İlk defa takım elbise giymiyorum ve yıkama kurallarınıda biliyoruz. Normal markası olmayan mağazalardan da takım elbise almışlığım olup ve yıllardır yıkayıp giyiyorum bir sıkıntım olmadı. Fakat DS Damat'tan ilk defa bir ürün aldım. Kalitesiz olduğunu göstermiş oldu. Bir daha kesinlikle ne DS Damat'tan bir kırık iğne alırım, ne de tanıdıklarıma öneririm. Ben bu konuyu sosyal medyadan olsun her şekilde şikayette bulunacağım. Tüketici haklarına da şikayet edeceğim.

Ufuk 261 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk26 Ekim 2016

    ''Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. '' otomatik olarak yollanan mesaj aranmış olmam sorunumun çözüldüğü anlamına gelmez aynı şeyleri söyleyerek vakit harcıyorsunuz. hiçbir şekilde lehime bir sonuç oluşmadı ve pişmanım DS Damat dan alışveriş yaptığıma. İlk defa pantolon görmüyoruz hayatımızda. Size vermiş olduğum ücretide geçtim hakkımı her yerde arayacağım tüketici mahkemesine de gideceğim. Kesinlikle ds damatdan alışverş yapmayın arkadaşlar. Arayıp aynı şeyi sçylüyorlar.

  • DS Damat Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Ufuk T'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi 10:00-14:00) E-mail: [email protected]

  • DS Damat Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Ufuk T'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili en yakın sürede bilgilendirme yapılacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi 10:00-14:00) E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön