27 Temmuz 2016

DS Damat Takım Elbise Garanti İşlemleri...

DS Damat Van şubeden takım elbise aldım. Takım elbisenin pantolonunda süzülme oluştu. Bayi ile görüştüm garantiye gönderelim dediler ve ben ürünümü 25 gün önce Van bayisine teslim ettim. 22 gün önce (dün) 25.07.2016 tarihinde cep telefonumdan aranarak ürünümün geri geldiği ancak gerekçenin kapalı bir zarf içerisinde olduğu ve benden başka kimsenin açamadığı için mağazalarına davet ettiler.

Ben mağazaya gidip zarfı açtığımda ürünümün benim kullanım hatam olduğunu ürünün belli bir % 'sı yün belli bir %'sı pamuk olduğundan 1 gün giyilip 2 gün dinlendirilmeli ancak siz sürekli (nasıl tespit ettiklerini bile anlayamadım ki ben haftada 2 takım değiştiriyorum isim gereği) giydiğinizden hata sizden kaynaklı diye kabul edilmediğini belirten bir yazı yazmışlar. Alınca şube bana 1 gün giyilip 2 gün dinlendir demediler. Mağduriyetimin giderilmesi adına yardımlarınızı rica ederim.

Harun 298 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi27 Temmuz 2016

    Sayın Harun N'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili en yakın sürede bilgilendirme yapılacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi 10:00-14:00) E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön