24 Mayıs 2013

DS Damat Standart Cevapları!

Almış olduğum takım elbisenin pantolonu otururken yırtıldı ve ürünü incelenmesi için firmaya gönderdiler, inceleme sonunda yırtılmanın fiziki zorlama nedeniyle olduğunu ve değişimin yapılamayacağı doğrultusunda bir yazı ile tekrar tarafıma iletildi. Çok severek aldığım fakat 2 ay bile giyemediğim takım elbisemin hala gardolapta duruyor olması çok zoruma gidiyor ;


Ürünün pantolonunu da tek olarak temin edemedim. Fiziki zorlama yapabilecek cüssede biri değilim, 186 cm ve 61 kiloluk bir cüsseyi düşündüğünüzde bu fiziki zorlama havada kalan bir ifade. İncelemelerin yüzeysel yapıldığı ve yırtılma gibi bir konuda her tüketiciye aynı cevabın verildiğini düşünüyorum. Firma çözüm odaklı değil.

Erol 161 Okunma

Cevaplar

 • Erol16 Aralık 2013

  16 Aralık 2013 olmasına ragmen mevcut şikayetim ile ilgili bir sonuca ulaşamadım. DS Damat yetkileri ( Kayseri Forum ) konu ile ilgili dönüş yapılacağını , uygun ürünün tarafıma kargo edileceğini bildirmişlerdir fakat aylar geçmesine ragmen hiç bir sonuca ulaşılamadı. Şiketimin halen devam ettiği için yeni bir kayıt oluşturmuyorum , bu yüzden mi sonuç alamadığımı bilmiyorum.

 • Erol25 Eylül 2013

  Eylül ayının sonuna geldiğimiz şu günlerde malesef bir yol katedemedik. Bana en yakın mağazadan bir takım elbise alabileceğim telefonda bildirilmişti, malesef bedenime uygun bir adet takım elbise bulabildim ve mağaza müdürü ölçülerini aldı , fiyat farkından ötürü takımı veremedi. Sonra mağaza yetkilileri ile ve yapmış olduğum görüşmeler sonrası şikayetvar'a konu olan takım elbisenin bedeli kadar alış veriş yapabileceğimi belirttiler. Ben de " tamam ürün sizde kalsın teşekkür ederim " dedim. Sonra sürekli olarak cep telefonuma gelen mesajlar sonrası 250tl hatta 190 tl ye takım elbise kampanyaları başlattıklarını öğrendim ve tekrar mağazayı arayıp ölçü almış oldukları takım ile aynı bedende her hangi bir takım elbiseyi kabul edeceğimi yeter ki takım elbisenin gelmesini istedim. Kimsenin maduriyet yaşamaması için mağazaya gittiğimde verdikleri takımı almadığım için acaba hata mı yaptım. Bu kadar zor mudur damat ta bedenime uygun o bahsettiğiniz kampanyalarda ki ürünlerden bir tanesini bulmak. Uzun süredir devam eden bu şikayet sürecinin sonlandırılmasını diliyorum. Eğer sonlandırılamayacak ise şikayet konusu olan takımımı hiç almamış ve D'S damatla yapmış olduğum görüşmeleri hiç yapmamışım sayacağım. İlgi ve alakanızdan ötürü şimdiden teşekkür ederim.

 • Erol'un Teşekkür Mesajı23 Temmuz 2013

  D'S Damat Müşteri İlişkileri temsilcileri ,müşteri memnuniyeti adına gerekli işlemleri yapmıştır. Kendilerine teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

 • Erol15 Temmuz 2013

  Şikayetimle ilgili her hangi bir gelişme olamadı, firma yetkililerinden haber beklemekteyim.

 • DS Damat Temsilcisi07 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, Müşterimizle görüşülmüş olup gerekli işlem süreci başlatılmıştır. Gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. D'S DAMAT Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön