28 Nisan 2014

DS Damat Siparişimi İptal Etmemi İstedi

14.04.2014'te SIP00000232860 sipariş numarası ile bazı ürünler sipariş ettim. Öncesinde anılan firmanın canlı destek hattından iki defa farklı zamanlarda siparişlerimde iki ayrı kampanyanın aynı anda uygulandığını bu durumun doğru olup olmadığını ve bana ilerde sorun olup olmayacağını sorduğumda herhangi bir sorun olmadığını ve alışverişimi yapabileceğimi bildirdiler.


Ben de kredi kartımdan taksitli ödeme yaparak tamamladım. Yaklaşık 12 gün sonra bir görevli arayarak siparişi iptal etmem gerektiğini sistemsel bir hata olduğunu söylediler. Yukarıdaki durumu kendilerine anlatarak kabul edemeyeceğimi, siparişlerimin tarafıma gönderilmesini istedim. Konu hala muallakta ve sonucunu merakla bekliyorum.

Mesut 175 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Sayın yetkili, Öncelikle ilgili şikayetinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. İlgili departman tarafından kendisine dönüş sağlanmış olup gerekli bilgi kendisi ile paylaşılmıştır. Gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla D'S DAMAT Müşteri ilişkileri

  • Mesut01 Mayıs 2014

    Çözüm konusunda kesinlikle çok zayıflar.Şikayet yayınlandıktan sonra dahi iletişime geçen bir görevli/yetkili yok maalesef.

  • Mesut28 Nisan 2014

    Bugün firmadan mail geldi siparişleriniz iptal edildi diye hem de dalga geçer gibi İSTEĞİNİZ ÜZERE ibaresiyle.Ben bugüne kadar alışveriş yaptığım hiç bir firmadan böyle bir muameleye maruz kalmamıştım.Müşterisini yolunacak kaz gibi gören bu anlayışı herkes görsün diye burada paylaşıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön