15 Şubat 2013

DS Damat Pantolon Yırtıldı!

Damat Tween, yılın en inovatif ürünü olarak gösterilen ‘’hybrid pantolon’’ için lansman kampanyası başlatıyor. Sınırlı sayıda üretilen hybrid pantolonlar kışlık formda satın alınıp kullanılıyor. Ürünün yazlık form’a geçebilmesi için bir defa ütülemeniz yeterli. Ütü ile tanıştığı ilk randevusunda pilelerden başlayıp aşağı doğru yırtılan pantolon, oluşan derin yırtıklar nedeni ile vücutta klima etkisi yaratıyor.

Bilal 79 Okunma

Cevaplar

  • Bilal19 Şubat 2013

    Şikayete konu olan ürün, Ümraniye mağazanız aracılığı ile tarafınıza gönderildi ve %70 pamuk, %30 polyester ihtiva ettiği için doğrudan ütü ile temas etmemesi gerektiğine dair açıklama ile reddedildi (ürün üzerinde bu şekilde uyarı bulunmamakta). Tekstil konusunda akademik formasyon sahibi arkadaşlarımla ürünü paylaştım ve sözkonusu ürünün % 30 'un üzerinde polyester içerdiği konusunda mutabakata vardılar. Ürün şu an laboratuvarda ve sonucunu tüm Türkiye ile paylaşacağım . Artık ürün iadesi istemiyorum, konu benim için tamamen sosyal sorumluluk projesine dönüşmüştür. Damat Tween'in hatalı ürün satışına rağmen uyguladığı cüretkar müşteri iletişim politikalarının satış rasyolarına nasıl yansıyacağını çok iyi analiz etmesi gerekiyor. Ayrıca loyalty prensipleri gereği orta ve uzun vadede pazar payında yaşayacağı daralmayı öngörmesi gerektiğini düşünüyorum.

  • DS Damat Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz. Tarafımıza gönderdiğiniz mailinize istinaden belirtmek isteriz ki; şikâyet konusu ürünler ile ilgili oluşan durumun üretim ya da kullanım hatası kaynaklı problem olup olmadığını tespit edebilmemiz için ürünler müşterilerimiz tarafından, mağazalarımıza incelemesi yapılmak üzere teslim edilir. Mağazaların merkezimize gönderdiği ürünler, alanında uzman ekibimiz tarafından objektif ve profesyonel bir şekilde incelenir, 15 iş günü içerisinde müşterilerimize yine mağaza aracılığıyla geri dönüş yapılır Objektif değerlendirmeler sonucu üründe üretim kaynaklı hata olduğu tespit edilir ise ürün tazmin edilir. Üretim ya da materyal kaynaklı hata tespit edilemeyen ürünlerde ise, kişiye özel hazırlanan rapor ile müşterilerimize yanıt iletilir. Orka Group markaları olarak ürünlerimize, üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uyguluyor, bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Ayrıca müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak isteyerek satış ve satış sonrası hizmetlerde müşterilerimize kaliteli ve kusursuz hizmet sunmayı ilke ediniyoruz. Göstereceğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön