27 Aralık 2017
Yorum Yap
#9952538

DS Damat Mağaza Çalışanları Yetersiz, Cevap Tatmin Etmiyor!

DS Damat marka bir gömlek aldık. Almaz olsaydık. Damatlık tercihini de bu markadan yapmamıza rağmen bu gömleğe inanamıyoruz. Gömlek saniyesinde buruşuyor. Ütülerken buruşuyor ve giyemiyorsunuz. Böyle bir kalitesizlik görmedim. Ürünü sadece bir kez giyebildik. 129 TL 'miz çöp mu oldu? İade talep ediyoruz.


Dün elime ulaşan bilgiye istinaden ürünü ekte ilettiğim fotoğrafa göre ütülememi söylemişsiniz. Sorun ütülemekten de geçtim ütü sonrası giyme ardından kırış kırış olmasıdır. Dün Maltepe Park mağazanızdan gömleği geri aldım çözüm üretmemişsiniz. Gömleği aldım ve çıktım sonra deli gibi beni aradılar fişi almayı unutmuşlar.


Kasaya yeni başlamış bir kız koymuşsunuz bari kıza eğitim verseydiniz. Mağaza müdürünüz deseniz havasından geçilmiyor. Kasıla kasıla kasaya gelmeler kızları herkesin içinde azarlamalar. Gerçekten çirkin görüntüler.

Neslihan 443 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi29 Aralık 2017

    Sayın Neslihan Ö'nün şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili en yakın sürede bilgilendirme yapılacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Onlıe Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 E-mail:[email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler