06 Kasım 2014

DS Damat Kullanıcı Kaynaklı Olmayan Pantolon Hasarını Gidermiyor

DS Damat firmasının Ankara Arcadium AVM içerisindeki şubesinden, 10 Mayıs 2013 tarihinde 750 TL değerinde bir takım elbise aldım. 01 Ekim 2014 tarihinde pantolonun ağ kısmında sökülme ve erime olduğunu tespit ederek ürünü aldığım yere götürdüm. Aldığım yer de incelenmek üzere müşteri hizmetleri birimine yolladı. Daha sonra ürün geri gönderildi ve gün aşırı giyilmemesi gerektiği ve daha önceden tadilat yaptırıldığının tespit edildiği yazan bir yazı gönderildi.


Ürünümü bırakın gün aşırı giymeyi, haftada bir kez giyiyorum ve tadilat kesinlikle yaptırmadım, firmanın şubesindeki personel de bunu doğruladı. Ürünümü firmaya tekrar yolladım ve yenisi ile ücretsiz değişim veya para iadesi istiyorum.

Deniz 227 Okunma

Cevaplar

 • Deniz27 Şubat 2015

  Eveeet... Etimesgut Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyetinde konu görüşüldü ve dün tebliğ edildi. Tabii ki haklı bulundum ve firma ürün bedelini iade edecek. d's Damat firması hakem heyetine gidildiğinde haksız çıkacağını bile bile son dakikaya kadar direndi talebimi karşılamamak için fakat kanunlar öyle demiyor işte... :) d's Damat deyince insan kaliteli bir firma sanıyor ama işte bir firmayı ancak ürün hakkında bir sorun çıktığındaki desteğiyle tanıyabiliyorsunuz. Ben ve çevrem artık bu firmadan uzak duruyoruz, sizleri de bu firmadan uzak durmaya çağırıyorum. Şimdi onlardan alacağım para ile bir takım elbise fiyatına çok daha iyi iki takım alacağım... :))) Yaşasın adalet.

 • Deniz28 Kasım 2014

  Etimesgut Kaymakamlığı Hakem Heyetinde konu 19 Ocak 2015 tarihinde görüşülecek, ben de orada olacağım. Bakalım firma kendini nasıl savunacak? Bir takım elbise pantolonu için D'S firmasına hiç ama hiç yakışmadı bu davranış. Ben de bir Başbakanlık çalışanı olarak D'S firmasından alışverişi kestim, iş ve sosyal çevremde tanıdığım kim varsa bu olayı anlatıyorum ve onları da müşteri hizmetleri daha iyi olan, müşteri odaklı firmalara yönlendiriyorum. Sonucu buradan paylaşacağım.

 • Deniz11 Kasım 2014

  Bırakın konuyu çözmeyi, firma en kısa zamanda irtibata geçeceğini söylüyor ama daha irtibata geçen bile olmadı. Bu nasıl profesyonellik, bu nasıl müşteri memnuniyeti ilkesi anlamadım. D'S Damat bunu yaparsa, diğer markalar neler yapar kimbilir? Firmaya yakışır şekilde acil çözüm bekliyorum...

 • DS Damat Temsilcisi06 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz kayıt altına alınmış olup,en kısa sürede irtibata geçilecektir. Saygılarımızla D'S DAMAT Müşteri İlişkileri 4446323

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön