15 Nisan 2013

DS Damat İstediğim Ürün Hala Yok!

D'S Damat Okmeydanı mağazasından 24. 03. 2013 tarihinde 3 adet takım elbise aldım. Pantolonların paçasının yapılması için o gün ölçüleri alınarak bıraktım ve 2 gün sonra pantolonları teslim aldım. Aradan birkaç gün geçtikten pantolonlardan 1 tanesinin paçasının kısa kıvrıldığı ve içinde yeteri kadar pay bırakılmadığı için mağazaya geri iade ederek değişimini talep ettim.Stoklarında olmadığı için istanbul dışından geleceğini, en geç 2 gün içinde geleceğini belirttiler. 2 hafta sonra mağazayı arayarak durumu sorduğumda telefon numaramın yanlış kaydedildiği için bana ulaşılamadığını öğrendim. Bugün mağazaya gittiğimde ise 45 dk. bekletildikten sonra takımın halen gelmediğini öğrendim. Yuh artık.

Muhammet 33 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizle görüşülmüş olup gerekli bilgi kendisiyle paylaşılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarmızla, D'S DAMAT Müşteri İlişkileri

  • Muhammet20 Nisan 2013

    şikayetime istinaden yetkili hiç kimse aramadı, mağzanın kasasında görevli bayan arayarak ürünümün geldiğini belirtti fakat bu benim mağzada önceki hafta yapmış olduğum başvuruya istinaden gerçekleştiğini düşünüyorum. Burdaki şikayetimi dile getirerek benimle hiç kimse irtibata geçmedi, bu kadar ilgililer işte !!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön