22 Nisan 2015

DS Damat İade Anlayışı!

Siparişimi iade için firmaya 16-04-15 tarihinde UPS Kargo
ile 1zw44r026843432277 takip numarasıyla göndermiş ve 18-04-15 tarihinde firma tarafından teslim alınan ürünlerin iadesi halen gerçekleşmemiştir. Konu hakkında müşteri hizmetlerinin cevabı "10 iş günü içerisinde hesabınıza yansır" oldu. Neden diye sorduğumda ise "İşleyişimiz böyle, müdahale edemeyiz" yanıtını aldım. Mesajın devamı kelime kısıtlığından dolayı aşağıdadır.

Ömer 211 Okunma

Cevaplar

 • Ömer30 Nisan 2015

  Sonunda iadem yapılmıştır.

 • Ömer29 Nisan 2015

  Evet iadem halen yapılmamıştır. Firmanın bahsettiği 10 gün çoktan geçmiştir. Firma ile iletişime geçip tekrar sorduğumda "e tatil günlerini-hafta sonlarını çıkarmanız gerek hafta sonu ve bayramlarda banka çalışmıyor" cümlesini aldım. allah aşkına çocukmu kandırıyorsunuz sayın DS Damat firması? İadem halen yapılmadığı gibi Müşteri olarak kandırılıyor ve enayi yerine konuluyorum. Zizigo-Defacto-LCW ve adını saymakla bitiremeyeceğim firmalardan da alışveriş yapıyorum. Ve sizin gibi müşterisini enayi yerine koyup, sallayıp, mağdur etmemekteler. Müşteri anlayışınız çok güzel gerçekten! yazıklar olsun. Alışveriş yapacak arkadaşlara da örnek olsun.

 • Ömer28 Nisan 2015

  10 gün sürede çoktan geçti ve iadem halen yapılmadı. Ne kadar süre daha neyi bekleyeceğim? Ayıptır ya el insaf! Neyin yasal prosedürü? Peki tamam Yasal prosedürü anladık ona zaten tüm firmalar uymak zorunda. Fakat rakip firmalarda ve tüm firmalarda bu prosedür varken, onlar nasıl oluyor da müşterisini bekletmeden, mağdru etmeden maximum 2-3 iş gününde iadeyi yapıyorlar? Bence şunu açıkça deseniz daha yerinde olur "Kusurumuza bakmayın biz müşterilerimize karşı çok yavaş çalışıyoruz ödemeyi ancak 10 iş gününde yapabiliyoruz" sallamayın, müşteriyi kandırıp yanıltmayın! !

 • Ömer28 Nisan 2015

  Evet iadem halen yapılmamıştır. Böyle birşey olamaz ama oluyor işte bakınız. Daha ne kadar süre ne zamana kadar neyi bekleyeceğim? 15 gün oldu el insaf be!

 • DS Damat Temsilcisi22 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz kayıt altına alınmış olup,ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla D'S DAMAT Müşteri İlişkileri

 • Ömer22 Nisan 2015

  Öncelikle siparişin ödemesi anında firmanın hesabına geçiyorken geri iadelerde neden müşteri 10 İş Günü bekliyor anlamış-anlayabilmiş değilim. Müşteri olarak bizi neden ve niçin bekletiyorsunuz? Bu konuda diğer firmaların işleyiş prosedürleri müşteriyi mağdur etmeden ve bekletmeden gerçekleşiyorken sizinde müşterilere karşı anlayışınız bu şekilde olmalıdır. Zira müşteriyi bekletmek ticari ahlaka yakışmayan bir davranıştır. Örnek vermek gerekirse Lcw-Defacto-Zizigo vs. Gibi işinde öncü firmalar müşteriye karşı ilgili ve anlayışlı vede geri iadelerde müşteriyi mağdur edip-bekletmeden süratle gerçekleştirmekteler. o zaman sipariş verirken anasayfada Büyük puntolar ile vatandaşın görebileceği bir şekilde "Ürün iadeleri 10-15 günü bulmakta değerli müşterilerimiz" diye bilgilendiriniz. Lakin bu şekilde talep oluşturabilecek misiniz oda ayrı bir merak konusu tabi. Ayrıca buraya bunu yazmam ve hakkımı aramamı şikayet olarak değerlendirebilirsiniz. Fakat ben burada hak arayış içerisinde olduğumu belirtmek isterim. Değişmez kural değişmez kuralın olmayışıdır!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön