02 Eylül 2014 #2663785

DS Damat Hatasını Kabul Etmiyor

Yıllardır Damat - Tween giyinen biriyim. Kalıbından kesiminden dolayı değişmediğim bir marka. Fakat 2014 sezonu takım elbisesini aldım bel tam oturmadığı için DS Damat mağazası kendi terzisine gönderdi. Ürünü aldım denemeden aldım işlerim vardı, akşam deneyeyim dedim giyindiğimde pantolonun cep kısmının arka tarafı giyindiğinde öne doğru geliyor keten pantolon olduğu için çok çirkin bir görüntü oluyor.


Daha sonra ürünü mağazaya götürdüm mağaza değişelim dedi, merkeze gönderdi merkezden gelen yazı tamamen komedi; ürünü incelemiş raporda ürün yıkandığı için bu hata olmuş yazıyor. Ürün yeni ürün, su değmemiş bırak yıkanmayı.Hadi diyelim yalan söylüyorum, yıkanmakla ürün o hale gelir mi? Milleti saf yerine koyuyor.

Serdar 348 Okunma

Cevaplar

  • Serdar08 Eylül 2014

    hem fiyatları çok pahalı tercih ediyorsak müşterilerine sahip çıkmak durumunda

  • Serdar08 Eylül 2014

    7 iş günü geçmesine rağmen herhangi bir dönüş olmadı ds damat mağazasından çok kötü çookkkk

  • DS Damat Temsilcisi04 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, Öncelikle şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Öncelikle ilgili şikayetinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza gönderdiğiniz mailinize istinaden, şikâyet konusu ürünler ile ilgili oluşan durumun üretim ya da kullanım hatası kaynaklı problem olup olmadığını tespit edebilmemiz için ürünler müşterilerimiz tarafından, mağazalarımıza incelemesi yapılmak üzere teslim edilir. Mağazaların merkezimize gönderdiği ürünler, alanında uzman ekibimiz tarafından objektif ve profesyonel bir şekilde incelenir ve mağazaya bilgi verilir. Objektif değerlendirmeler sonucu üründe üretim kaynaklı hata olduğu tespit edilir ise ürün tazmin edilir. Üretim kaynaklı hata tespit edilemeyen ürünlerde ise, kişiye özel hazırlanan rapor ile müşterilerimize yanıt iletilir. Ürününüz de yapılan incelemede, üretim kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız Saygılarımızla D'S DAMAT Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön