24 Ocak 2014 #2254977

DS Damat Hatalı Ürünü Değişmedi

DS Damat mağazasından satın aldığımız takım elbisenin pantolonunun diz kısımlarında simetrik şekilde beyaz çizgiler oluşmaya başladı. Ürünün değişmesini talep ettik ve incelemeye gönderilen ürün hata olmadığı gerekçesiyle geri gönderildi. Tekrar inceleme talep ettik, tekrar gönderildi.


Bu kadar bariz bir kumaş hatasının olmadığını iddia eden şirket yetkilileri telefonla aramama rağmen de inanılmaz umarsız davrandılar ve şirketin genel müdürüne dahi attığım şikayet talebine dönüş olmadı. Ben hayatımda böyle bir umarsızlıkla karşılaşmadım, bir adet pantolon için beni bu kadar uğraştırmaları da cabası. Takımı kesinlikle geri almıyoruz ve kendilerine de hediyemiz olsun.

Ceren 64 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sayın yetkili, Orka Group markaları olarak ürünlerimize, üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uyguluyor, bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Pantolon diz kısımlarında kumaş dokuma aralarında kullanım kaynaklı kirlenmeler oluşmuştur. Şirketimiz tarafından ürününüze kuru temizleme işlemi yapılmış olup takımınızdaki sorun giderilmiştir. Üründe yapılan incelemede, üretim ya da kumaş kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız. Saygılarımızla D'S Damat Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön