14 Kasım 2017

DS Damat Endülüs Park Kötü Hizmeti

Daha önce size yapmış olduğum tara ürünün değişim veya iadesi ile ilgili yapılan incelemeleri sonucu ürünümde ki problemin benim tarafımdan kaynaklanan sürtünme sonucu deforme olduğu söylendi ve bu konuyla ilgili sorumlu olan Endülüs Park mağazası ürün incelemeden geri gelmesine rağmen bana bununla ilgili bilgi vermedi kendim peşine düşmesem ürünümün geldiğinden hiçbir şekil de haberim olmayacaktı yasal süreç dolmasına rağmen ürünüm bana teslim edilmedi merkezde ürün teslim edildi görünmesine rağmen hala ürün mağaza da bu sorumsuzluk ve iş takibinizin yetersiz olduğunun ispatıdır, ayrıca ürünün tekrar incelenmesini ve iadesini talep ediyorum sizin inceleyen sorumlunuz bu ürünle ilgili nasıl bir yorum yaptı bilmiyorum fakat benim o ürüne o şekilde zarar verebilmem için yerde sürünmem gerekiyor kaldı ki sadece 3 defa giyilmiş olan bir üründür.

Ferhat 407 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat01 Aralık 2017

    Aldığım takım elbisenin kumaşında birkaç kere giymeme rağmen sorun çıkmasına rağmen firma kullanım hatası deyip suçu üzerime atıyor. Ürünü inceleme için mağazaya bıraktım 1 aydan uzun bir süre bana dönüş yapmadılar, dAHA sonra kendim müşteri hizmetlerini arayıp sorduğum da da ürünün sistemde bana teslim edildi olarak göründüğünü söyleyerek saçmaladılar. Bir süre sonra mağaza çalışanı beni aradı ve ürünün incelemeden geldiğini mağazada olduğunu, ''biz sizi aradık ama size ulaşamadık'' şeklinde bir yalan söyleyerek durumu kurtarmaya çalıştılar. Ben ise onlara ürünün yasal teslim süresinin geçtiğini ve ürünü geri iade etmek istediğimi söylememe rağmen son derece lakayıt bir üslupla ürünü iade almayacaklarını ve mağazaya gidip ürünü benim almamı istediler. Bugüne kadar defalarca ürün aldığım DS Damat - twn firmasından bir daha asala ürün almayacağım ve herkese bu firmayı şikayet edeceğim.

  • DS Damat Temsilcisi14 Kasım 2017

    Sayın Ferhat U'nun şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 ) E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön