15 Nisan 2013 #1743557

DS Damat Değiştirilmeyen Takım Elbise!

Adana Optimum'daki Damat'tan bir takım elbise aldım. Takım elbisemin sağ cebinin altında bir defo çıktı.Takım elbiseyi birkaç defa kullandıktan sonra da fermuarı bozuldu.Urfa City Damat'a götürdüm değiştirilmesi için. Ürünümü almaya gittiğimde dediler bu kullanıcı hatasıymış talebiniz reddedildi.Görevli takım elbiseyi getirdi oysa o benim değildi pantolon değişmiş iki farklı kumaş olmuş sağ cebindeki defo da yok olmuştu.İtiraz edince mağaza müdürü geldi o da dedi: "beyefendi haklısınız bunu siz yapamazsınız böyle takım olmaz. "Sonra kendisi bir rapor yazıp göndereceğini söyledi. Ama durum değişmedi. Müşteri temsilcilerini de aradım hiç ilgilenmediler.Sorunum giderilmediği gibi pantolondan oldum.

Süleyman 94 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman22 Nisan 2013

    Yani mağduriyetimi gidermek için verdiğiniz cevap bu mu? Damat firmasını gözümde çok büyütmüşüm.Demek ki ürünleri kontrol ederken yeterli testi uygulamıyor muşsunuz;çünkü aldığım ürünün 2 haftada fermuarı bozuldu. Sağ ön cebindeki defo da çabası. Ben bunlar için garantiye gönderdim sonra pantolonumu iki farklı kumaştan olmuş vaziyette gönderdiniz. Bundan sonra bırakın Damat'tan ürün almayı adını bile duymak istemiyorum. Elimden geldiğince de tanıdıklarıma aldırmamaya çalışacağım.

  • DS Damat Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın yetkili, Orka Group markaları olarak ürünlerimize, üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uyguluyor, bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Üründe yapılan incelemede, üretim ya da kumaş kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D' S Damat Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön