30 Nisan 2015

DS Damat Değişim Problemi

30.04.2015 tarihinde saat 15.00 de Osmaniye park 328 d&s mağazasında yaklaşık 10 gün önce almış olduğum tween marka gömleğin değişimini yapmak istedim ancak parfüm koktuğu iddiasıyla hiç kullanmamış olduğum ürünün değişimi yapılmamıştır. Sürekli kullandığım ve beğendiğim markaya olan güvenim sarsılmış olup sonraki yapacağım alışverişlerde tween mağazalarını ilk tercihim olarak göz önünde bulundurmayacağımı söylemek isterim.

Orkun 316 Okunma

Cevaplar

  • Orkun06 Mayıs 2015

    almış olduğum ürünün kullanılmış olduğunu tespit etmek için hiç bir inceleme yapılmadı ve tek bir çalışanın koklamasiyla karar verildi. Subjektif yontemlerle sonuç elde eden ve kararlarini buna göre veren markanın ne kadar profesyonel bir vizyona sahip olduğunuda sahit olmuş olduk. Prensip olarak müşterinin memnuniyeti konusundaki hassasiyetini çok zayif buldugum ve ürünü sattiktan sonra "ne yaparsan yap" anlayisina sahip olan firmanızdan tekrar alışveriş yapmayacagimi, yapan yakin cevremide bu konuda bilgilendirecegimi üzülerek belirtmek zorundayım.

  • DS Damat Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürününüzle ilgili bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız. Saygılarımızla. D'S DAMAT Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön