06 Mayıs 2013 #1781206

DS Damat Ağ Kısmında Yırtılma!

Damat firmasının güneşli ( mahmutbey ) mağazasından takım elbise aldım. ürünü mağazada açıkcası tam incelemedim ve kimseninde aldığı takımın sağına soluna ağ tarafına bakmak aklına geleceğini düşünmüyorum. bir gün sonra işe giyip giderken ağ kısmında yırtık olduğunu farkettim. daha doğrusu kumaşta yıpranmadan sökülme olmuş.Aynı hafta sonu mağazaya götürdüm ürün inceleme gönderdiler bana gelen cevap "Üründe Tadilat Var" . resmen şok geçirdim. firmanın ilgili kişisini aradım. bana verdiği cevap ürünü siz mağazadan alıp çıktıktan sonra bizim sorumluluğumuzda değildir. nerden bilelim sizin ürünü yırtmadığınızı. Marka adı altında yıllardır alışveriş yaptığım firma bir hiçmiş.

Kenan 62 Okunma

Cevaplar

  • Kenan27 Haziran 2013

    Şikayetim var sitesinden once ilk aşamada marka temsilcilerinin çözüm üretmesini beklerdim. Umarım bundan sonra alacağım ürünlerde herhangibir sorunda sizler aracılığıyla değilde marka temsilcileriyle çözümuretirim. Damat firmasının ürünlerini beğenerek giyiniyorum ve devamda etmek isterim. Tşk.

  • Kenan07 Mayıs 2013

    Bugün firmadan Sema hn aramış olup durumun incelendiğini ve konu hususunda yardımcı olunacağı söylenmiştir. Yardım ve anlayışınızdan dolayı teşekkür ederim.

  • DS Damat Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizle görüşülmüş olup memnuniyeti sağlanmıştır. Göstermiş olduğunuz anlayıştan dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D'S DAMAT Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön