27 Mayıs 2015

Damat - Tween Takım Elbisenin Satılmaması

01.05.2015 tarihinde İstanbul Optimum mağazasından beğendiğim takım elbisenin kurumun ödediği ve indirim kartıyla almak istediğimde satın alamayacağım söylenmiştir. Kendi aralarında nakitse verin ama kurum anlaşmalı ise getirteceğiz deyip gönderin diye konuşma gerçekleştirmişlerdir. Aynı Damat şubesi Optimum'a 3 kez gitmeme rağmen her defasında da telefon numarası alıp döneceklerini söylediler ama 1 aydır hiçbir gelişme olmamıştır. Şimdi ise müşteri ilişkileri ile görüştüğümde internet stoğunda olduğunu ama mağazalarda kalmadığını söylediler. Bu gelişmeleri kurumla da paylaşarak firmanızla anlaşma yaparken tekrar düşünmeleri gerektiğini belirteceğim.

Fatih 544 Okunma

Cevaplar

  • Fatih29 Mayıs 2015

    Sadece telefonla arayıp mağazamızla görüşeceğiz ilgili kişilere anlatacağız vs. Bilindik konuşmalar yaptılar ayrıca aldığım 2 takim elbise de cuma günü gelecek denmesine rağmen hala gelip gelmediği konusunda bilgi verilmemiştir. Bi mağazası değil hepsi ayni sanırım ok meydanında çalışan hiçbir neden yokken atarlı sert tavırlı arkadaş da var tabi takım alırken neredeyse dışarıda görüşelim diyecek adam gidenler tanımıştır zaten.

  • DS Damat Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz kayıt altına alınmış olup,ilgili birimlere aktarılmıştır. Saygılarımızla D'S DAMAT Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön