DS Damat Yırtılan Pantolonun Değişimini Yapmadı.

Öner K. |

DS Damat'tan almış olduğum takım elbiseye 330.00 TL para ödedim ve almış olduğum takım 8 ay içerisinde önce pantolonu arkadan yırtıldı. 1 ay sonrada ceketin iç astarı faturasını buldum aldığım mağazaya götürdüm incelemek için ürünü teslim aldılar ve az önce arayıp bana değişim yapmadıklarını ve takımı mağazadan almam gerektiğini söylediler. Bende toz bezi yapın dedim ee Damat'a da bu yakışır Bir daha asla alışveriş yapmayacağım bir yer.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  13:25

  Sayın Yetkili,

  Söz konusu ürün %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. Takım elbise pantolonunda oluşan deformasyon yıkama işlemi kaynaklıdır. Sadece kuru temizleme yapılması gereken ürünün yıkandığı belirlenmiştir. Ürünlerin kullanım talimatlarında (iç etiketinde) belirtildiği gibi, ürün yalnızca kuru temizleme işlemi görmesi gerekmektedir. Ürüne uygulanan hatalı temizleme işlemi sebebiyle, ürünün kumaşında deformasyonlar oluşmuştur. Yıkama sonucu mukavemeti azalan kumaşın gerilme ve zorlamaya maruz kalması sonucu ağ kısmında yırtılma meydana gelmiştir. Ceket iç astar cep kenarında zorlama sonucu yırtılma meydana gelmiştir.

  Ürününüz de yapılan incelemede, üretim kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız.
  Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz.

  D'S Damat

  Müşteri İlişkileri