01 Nisan 2013

DS Damat Ürün Yıpranma!

2012 yılı Şubat ayında Mahmutbey mağazadan aldığım takım elbisenin pantolon kumaşı deforme olmuş giyilecek gibi değildir. 2013 Şubat ayında mağazaya takımı bıraktık iadesi için fakat kumaşı incelemişler müşteri yıkama hatası diye cevap verdiler. Kendilerinden aynı kumaşta pantolon talep ediyorum. Ki ben yıllardır aynı mağazadan alışveriş yapmaktayım.

Hiçbir takımda yıkama sorunu olmadı sadece bu takımda mı hatalı yıkama yapmışım? Buna istinaden müşteri memnuniyeti ve mağdur olmamam için yardımcı olunması gerektiğini düşünüyorum. 300 tl lik bir takımı sadece pantolon sebebiyle çöpe atmak doğru mudur?

Fikret 33 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın yetkili, Orka Group markaları olarak ürünlerimize, üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uyguluyor, bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Üründe yapılan incelemede, üretim ya da kumaş kaynaklı hata teslim edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız. Müşterimiz ile görüşülerek bilgi verilmiştir. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D'S DAMAT Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön