DS Damat Ürün Temin Edilemedi.

Kemaleddin Ö. |

25.07.2015 tarihinde Forum İstanbul DS Damat mağazasından bir pantolon alacaktım, bana uygun bedeni mağazalarında olmadığından diğer mağazalardan getirtebileceklerini belirttiler.

Ödemeyi yaptım, ilgilenen arkadaş bakkal defteri gibi bir ajandaya notunu aldı, cep numaramı yazdı ve beni bilgilendireceklerini söylediler. 28.07.2015'te mağazaya telefonla ulaşamadım, müşteri hizmetleri vasıtasıyla mağaza yetkilisine ulaştım, ilgili ürünün hafta sonuna kadar ellerinde olacağını belirtti. Ancak 01.08.2015 tarihinde mağazaya gittiğimde, bu defa farklı personel olaydan habersiz, ürünün gelmediğini söylediler.

İşlemi iptal edip ödemeyi kartıma iade etmelerini istedim.

Bakalım işlem kaç gün sürecek?

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  16:33

  Sayın Kemalettin Özderyol,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Müşteri memnuniyetinin önemine inanan firmamızca, müşterilerimize yönelik tüm hizmetlerde maksimum düzeyde özen ve hassasiyet gösterilmesi marka olarak ilk hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

  Tarafımıza ulaştırmış olduğunuz yazınızda yer alan şikayet konusu durum ile ilgili, İstanbul Forum D\' S Damat mağaza çalışanlarımız uyarılmış olup, konu ilgili yöneticilerin takibine alınmıştır.

  Saygılarımızla

  D’S DAMAT Müşteri İlişkileri Birimi

 • Kemaleddin Ö.
  15 Ağustos
  13:10

  Yaptığım alışveriş iptalinin ve kredi kartıma iadesi talebimin sonuçlanmasında Şikayetvar.com'un büyük katkısı var çünkü 4-5 günde bir firmayla alakalı anket maili göndererek kontrol sağladığını düşünüyorum. teşekkürler Şikayetvar.com ekibi...