11 Eylül 2013

DS Damat TWN GÖZLÜK

03/08/2013 tarihinde Kadıköy şubenizden 564373 nolu fatura ile yapmış olduğum alışveriş sonrası twn gözlük kullanımı aşamasında çok sancılı bir göz yanması 3-4 kez yaşadım. Bunun üzerine çok geçmeden Kadıköy şubenize başvurdum ve ürünün genel merkeze gönderilip gelen sonuca göre değişim yapılacağı yönünde oldu.

22/08/2013 tarihli A23945 nolu yazınızda ürünün herhangi bir ayıp taşımadığını ve bir değişim söz konusu olmadığını bildirmişsiniz. Bakın ben yüksek kimya mühendisiyim. Sizin yazdığınız yazı tam bir yanlış! UV testi yapıldı mı gözlüğüme? Ya peki hot set testleri? Bir daha bu tür hatalı raporlar düzenleyip insanları yanıltmayınız. 69, 90 TL'lik bir ürün için bana bu yazıyı yazdırdınız. DS Damat'tan şikayetçiyim.

Yasin 186 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sayın yetkili, Orka Group markaları olarak ürünlerimize, üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uyguluyor, bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Gözlükte yapılan kontrollerde herhangi bir hata tespit edilememiştir. Söz konusu ürünün herhangi bir yerinde bir özür (ayıplı mal ) olmadığı sürece ürünlerin değişimi söz konusu değildir. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D' S Damat Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön