05 Temmuz 2014

DS Damat Takım Elbise Renk Veriyor.

D'S Damat'tan aldığım takım elbise ilk aldığım günden beri gömleklerimin yakasına renk veriyor. Uzun süre bu takım elbiseyi giymedim sonra bu takım elbiseyi mağazaya götürüp şikayetimi anlattım ve incelenmesi için yollandı. 1 ay ürünle ilgili bilgi alamayınca bir hafta boyunca Bursa anatoliumda ki mağazayı aradım yurt genelinde mağazalarda sayım olduğu için beni tam olarak bilgilendiremeyeceğini söyledi.

Sonunda iki gün önce ürünün kargolanmış olduğu bilgisi verildi bugün ürün elime ulaştı yoğun kullanımdan dolayı böyle olduğu söyleniyordu ve normal şekilde hiç kuru temizleme tarzı bir işleme maruz kalmamış takım elbisenin üst yaka kısmı ve etek kısmı temiz ortada kocaman iki lekeyle geldi.

Kenan 429 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Öncelikle ilgili şikayetinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza gönderdiğiniz mailinize istinaden, şikâyet konusu ürünler ile ilgili oluşan durumun üretim ya da kullanım hatası kaynaklı problem olup olmadığını tespit edebilmemiz için ürünler müşterilerimiz tarafından, mağazalarımıza incelemesi yapılmak üzere teslim edilir. Mağazaların merkezimize gönderdiği ürünler, alanında uzman ekibimiz tarafından objektif ve profesyonel bir şekilde incelenir ve mağazaya bilgi verilir. Objektif değerlendirmeler sonucu üründe üretim kaynaklı hata olduğu tespit edilir ise ürün tazmin edilir. Üretim kaynaklı hata tespit edilemeyen ürünlerde ise, kişiye özel hazırlanan rapor ile müşterilerimize yanıt iletilir. Söz konusu ürün %70 polyester %28 viskon %2 elastan karışımlı kumaştan üretilmiştir. Takım elbise kumaşında renk atması bulunmamaktadır. Kullanım kaynaklı yoğun kirlenmeler oluştuğu görülmüştür. Kumaş içerisine çökmüş yoğun kir ve toz tabakası bulunduğu tespit edilmiştir. Ürününüz de yapılan incelemede, üretim kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. D's Damat Müşteri İilşkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön