DS Damat Sözünde Durmadı!

Bilal Ü. |

Mart ayında DS Damat firmasından 630 tl'ye takım elbise aldım. Takımı alırken ürünümüzün arkasındayız her türlü garanti var dediler. Takımımı 6-7 defa giydim ve 3 defa kuru temizleme firmalarında yıkattırdım. Buna rağmen kumaşında ciddi parlama ve incelme mevcut. Ürün incelemeye gitti 2 defa geri döndü.

VIP müşteri olmama rağmen ve cevap; bu mal ayıplı değildir. Ayıplı olsa alırken farkına varır almazdım zaten. Ürünün arkasında durmak giyimden sonra da kalitene güvenmektir. Bundan sonra Damat'tan alışveriş yapmamaya özen göstereceğim. Bugün birşeyin daha farkına vardım aldığım ürünün aynısıyla benim takımım arasında dağlar kadar renk farkı var. Bundan sonra Sarar interview tercihim.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal Ü.
  04 Ocak
  01:00

  Gerekli bilgi hiç bir işe yaramadı sayın yetkili. Ben bi takım parasına incelemeye gönderip bedavadan bi takım isteyecek birisi değilim. öyle olsam bugüne kadar yaptığım alışverişlerin hepsinden bir şikayetim var der gönderirdim. alışverişlerim 8 ayda belki 10.000 tl yi buldu sadece bunu gönderiyorum. çünkü sadece bundan şikayetçiyim. sadece bunda sorun var

 • 31 Aralık
  14:34

  Sayın yetkili,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup gerekli bilgi kendisiyle paylaşılmıştır.

  Bilginize..

  Gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  D'S DAMAT
  Müşteri ilişkileri