DS Damat Siparişimi İptal Etmemi İstedi.

Mesut T. |

14.04.2014'te SIP00000232860 sipariş numarası ile bazı ürünler sipariş ettim. Öncesinde anılan firmanın canlı destek hattından iki defa farklı zamanlarda siparişlerimde iki ayrı kampanyanın aynı anda uygulandığını bu durumun doğru olup olmadığını ve bana ilerde sorun olup olmayacağını sorduğumda herhangi bir sorun olmadığını ve alışverişimi yapabileceğimi bildirdiler.

Ben de kredi kartımdan taksitli ödeme yaparak tamamladım. Yaklaşık 12 gün sonra bir görevli arayarak siparişi iptal etmem gerektiğini sistemsel bir hata olduğunu söylediler. Yukarıdaki durumu kendilerine anlatarak kabul edemeyeceğimi, siparişlerimin tarafıma gönderilmesini istedim. Konu hala muallakta ve sonucunu merakla bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  10:50

  Sayın yetkili,

  Öncelikle ilgili şikayetinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  İlgili departman tarafından kendisine dönüş sağlanmış olup gerekli bilgi kendisi ile paylaşılmıştır.

  Gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  D'S DAMAT
  Müşteri ilişkileri

 • Mesut T.
  01 Mayıs
  13:52

  Çözüm konusunda kesinlikle çok zayıflar.Şikayet yayınlandıktan sonra dahi iletişime geçen bir görevli/yetkili yok maalesef.

 • Mesut T.
  28 Nisan
  15:10

  Bugün firmadan mail geldi siparişleriniz iptal edildi diye hem de dalga geçer gibi İSTEĞİNİZ ÜZERE ibaresiyle.Ben bugüne kadar alışveriş yaptığım hiç bir firmadan böyle bir muameleye maruz kalmamıştım.Müşterisini yolunacak kaz gibi gören bu anlayışı herkes görsün diye burada paylaşıyorum.