16 Eylül 2014

DS Damat Satış Danışmanı Yanlış Bilgi Veriyor.

Nisan 2014 ayında İzmir Optimum DS Damat mağazasından damatlık almış bulunmaktayız. Düğünümüz eylül sonunda olduğu için satış danışmanına bu konu hakkında bilgi verdik. Bizim daha vaktimiz olduğunu düğüne kadar geçen sürede belki damatlığın olup olmayacağını izah ettik. Ancak sorun olmadığını düğüne yakın bir zamanda damatlığı giyip eğer olmazsa beden değişimi yapacaklarını söylediler.

4-5 gündür bu konu hakkında müşteri hizmetleri ile görüşmekteyim ve bu konuda bize yardımcı olamayacaklarını satış danışmanının hatası olduğunu zaten şu anda o kişi ile çalışmadıklarını söyleyerek işin içinden çıktılar. Madem böyle bir şey mümkün değil satış danışmanı neye güvenerek böyle bir teminat veriyor.

Tuluğ 423 Okunma

Cevaplar

  • Tuluğ01 Ekim 2014

    Böyle kurumsal bir firmanın çalışanları nasıl oluyorda bu şekilde davranıyor anlamıyorum. Satış anında her şey süper ama verilen vaadler malesef uygulanmıyor. Böyle özel bir zamanda kapılarını bize kapatan d s damat firmasına teşekkür ediyorum. Bir daha asla alışveriş yapmayacağımı çok iyi biliyorum sadece.

  • DS Damat Temsilcisi17 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden,konunun tarafı olan kişilerle irtibata geçilmiştir. Satın aldığınız kullanılmamış veya tadilat yapılmamış ürününüzü, fatura tarihinden itibaren 30 iş günü içinde faturanız ile değiştirebilirsiniz. İç giyim, Aksesuar ve Smokin grubu ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle değişim yapılamamaktadır. İade ve değişim koşulları mağazalarımızda ve faturanızda mevcuttur. Almış olduğunuz ürünün fatura tarihi 20.04.2014 tarihli smokin grubudur.Ürününüz değişim koşullarına uymaması sebebiyle,herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. D'S DAMAT Müşteri İlişkileri 444 63 23 [email protected]

  • DS Damat Temsilcisi16 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet kayıt altına alınmış olup,değerlendirme sürecimiz başlamıştır. D'S DAMAT Müşteri İlişkileri 444 63 23

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön