28 Ocak 2014

DS Damat Satılan Malın Arkasında Durulmuyor.

D'S damat firması ile düğün alışverişi yaparken Bursa Anatolium şubesinde damatlık almamla tanıştım. 1. Satış elemanı, ata yakalı gömleklerin yakalarını değiştirebileceklerini belirterek 4 adet gömlek sattığını bir sonraki gitmemde öğrendim. Cevap; ilgili personel işten çıkarıldı. 2. alışverişimde bir gömlek aldım. Tesadüf sanırım, gömlekten memnun kaldım. 3. ve son olduğuna kesin kanaat getirdiğim alışverişimde, tüylenme problemi olup olmayacağını özellikle sorup "çelik örgülüdür asla" cevabını alınca 1 triko hırka satın aldım. Sonuç; 2 defa giyince tüylendi, değişim için incelemeye gönderildi. Cevap; hırka sürtünmeden tüylenmiş, kullanım hatası, değiştiremeyiz.

Serkandalgin 126 Okunma

Cevaplar

  • Serkandalgin23 Mayıs 2014

    Bu konuda benimle bu firmadan kimse herhangi bir görüşme yapmamıştır. Mail olarak bir cevap dönüldüğünüde hatırlamıyorum. Mailin içeriğini ve tarihini burdan da paylaşabilirmisiniz?

  • Serkandalgin14 Şubat 2014

    D'S DAMAT bu durumlara düşmemeliydi. Benimle kimse görüşmedi, herhangi bir mail gelmedi. "Şikayet Var" kullanıcıları yanıltılsın istemem. Lütfen biraz daha hassasiyet. 100 TL lik bir triko için firmanın düştüğü durum içler acısı, şikayetimi tüketici hakları mahkemesine taşıdım. Buradan da sonuç alamazsam mağazanızdaki bir çalışana hediye edeceğim.

  • DS Damat Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın yetkili, Müşterimizle görüşülmüş olup gerekli bilgi kendisiyle mail olarak paylaşılmıştır. Gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz Saygılarımızla D'S DAMAT Müşteri ilişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön