24 Mayıs 2016

DS Damat Personeli!

Alışveriş yapıp parayı ödeyene kadar ilgilenen ürünleri sattıktan sonra rahatlıkta sınır tanımayanlar, 05.05.2016 tarihinde nişan merasimimiz için takım elbise, gömlek, kemer, ayakkabı, cüzdan vb. ürünler aldık. Ayakkabının numarası yoktu ''salı günü gelir'' dediler. Gelmedi bir hafta sonraki salı hala personel ''getirtemedik yanlış gelmiş'' dedi. 2 haftalık süreçte her yerden gelebilirdi.

Nişanımıza 2 gün kala bize önce ''getirtemeyiz'' dediler sonra ''bulduk diye farklı renk ayakkabı'' verdiler. Nişana bir gün kala yeniden ayakkabı kemer almak zorunda kaldık. Manşetli gömlek istedik, kol düğmesi ile takacağız dedik baktık ettik. Bize verdikleri orada alelade denettirdikleri beyaz gömlek çıktı. Üstüne verdikleri kemer nişanlımın belini 4 kere dolanacak genişlikte. Olumsuz bir iş disiplinleri var.

Aytül 155 Okunma

Cevaplar

  • Aytül 02 Haziran 2016

    10 gündür araştırılıyor mu hala dönüş alamadık?

  • DS Damat Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Sayın Aytül Ş'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili en yakın sürede bilgilendirme yapılacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi 10:00-14:00) E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön