23 Nisan 2013

DS Damat Paramın İadesini İstiyorum!

Ankara kızılay alışveriş merkezindeki damat mağazasından 27.02.13 tarihinde mont ve takım elbise aldım. montun düğmeleri döküldü. değişim iadesi verildi. mağazaya tekrar mont almaya gittiğim zaman mont kalmadığını öğrendim. yetkili bana isterseniz yağmurluk verelim dedi size benim ihtiyacım olan mont ve çalışan kişinin ilgisi bu şekilde oldu.

Peki dedim müşteri hizmetleri bana 1 yıl içinde alışveriş yapacağımı belirtti bir sıkıntı olmaz değil mi diye soru yönelttiğim sırada 1 veya 2 ay içinde alışveriş yapmam gerektiği söylendi. müşteri hizmetlerinin 1 yıl kullanma hakkım olduğunu söyleyince o zaman öyledir diye cevap geldi. ben değişim istemiyorum paramın iadesini talep ediyorum.

Nuri 51 Okunma

Cevaplar

  • Nuri 26 Temmuz 2013

    dağ kurallarını uygulayan bir firma. kimseye tavsiye etmem

  • Nuri 24 Nisan 2013

    KİMİNLE GÖRÜŞTÜNÜZ. MERAK EDİYORUM. MONT ALDIM HATALI ÇIKTI VE SİZ BANA MONT YERİNE YAĞMURLUK ALIN DİYEN BİR ZİHNİYETSİNİZ. TİCARET AHLAKI SİZDE YOK. BEN PARAMI MAHKEMEYLEDE ALIRIM ONU DA Bİ GÜZEL SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIRIM. MÜŞTERİ BU KADAR KOLAY KAYBEDİLMEMELİ. ŞUANDA HAK EDİLMEYEN PARAYI KULLANIYO DAMAT BU BANA DERS OLDU.

  • DS Damat Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın yetkili, Müşteri ile görüşülmüş olup, ürün iade / değişim prosedürü hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D'S Damat Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön