15 Nisan 2013

DS Damat Pantolondaki Renk Atma!

D's 7H05TS00588 barkod numaralı takım elbisemin pantolonunda oluşan renk atması üzerine ürünü götürüp değişim talep ettim. Firma ise yaptığı inceleme neticesinde, renk atmasının ter yüzünden oluştuğunu kabul etmekle birlikte, üründen kaynaklı olmadığı kullanımla alakalı oluştuğunu iddia ederek değişim talebimi reddetmiştir.

Yıllardır tüm gardırobumu Damat firmasından oluşturmaktayım. İlgili firma kayıtlarından da bu husus açıktır. Ancak bu kez firma verdiği red cevabı ile tüm güvenimi sarsmıştır. Terlemenin insan vücudunun doğal bir reaksiyonu olması ve kullanım talimatlarında, terlemeden kullanılacağına dair talimat olmaması sebebiyle mağduriyetimin en kısa sürede düzeltilmesini talep ederim.

Akın 45 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizle görüşülmüş olup gerekli bilgi kendisiyle paylaşılmıştır. Gerekli işlem süreci başlatılmıştır. Anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. D'S DAMAT Müşteri İlişkileri

  • Akın 20 Nisan 2013

    İlgili firma tarafımla hiçbir iletişime dahi geçmemiştir.Tüketici Hakem Heyetine başvurduğumda değişim kararı alacağım kesindir.Bu hususu firma da pekala bilmektedir, ve adeta "oraya başvurursa değiştiririz" politikası uygulamaktadır. Ancak firmanın beni bununla uğraştırması, müşteri memnuniyeti açısından son derece hayal kırıklığıdır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön