22 Ekim 2016

DS Damat Montun İç Astarı Deforme Oldu.

01.05.2014 fatura tarihli aldığım yazlık montu bu süre zarfında toplasan ancak 3 ay gibi süre giymişimdir. Montun iç astarının koltuk altları ve bel bölgesinden deforme olduğunu fark ettim. Durumu Zonguldak Ereğli'de Damat mağazasına ilettim. Ürünü incelenmesi için gönderdiler. Oluşan yırtılmalar dış etki kaynaklıdır. Yapılan incelemede üretim ya da materyal kaynaklı herhangi bir hataya rastlanmadığından, ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız, şeklinde bir açıklama ile hiçbir işlem yapılmadan geri gönderildi.

Beklerdim en azından müşteri memnuniyeti kapsamında tadilat yapılarak ürün geri gönderilebilirdi. Bana ürünü yoğun kullanıma bağlı deforme olmuş diye geri göndermişler. Öyle bir kullanım olsa bir beklentim olmazdı. Zaten incecik mont senede ne kadar giyebilirim ki. Bu ürünler bu kadar nazik ve kalitesizse onca parayı bu markalara niye ödeyelim.

Yusuf 204 Okunma

Cevaplar

  • DS Damat Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Yusuf A'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi 10:00-14:00) E-mail: [email protected]

  • Yusuf 24 Ekim 2016

    Firma müşteri memnuniyeti adına yapılabilecek bir şey olamadığını dile getiriyor. Yani biz ürünü satarız, bir şey olursa ancak ilk bir ay değişim vb. şeyler yapabileceklerini dile getirmişler gönderdikleri notta. Yani nazikçe sonrası bizi ilgilendirmez dediler. İsim vermeyeceğim, daha ucuz fiyatta ürün satan markalar ürünlerine sahip çıkarken DS Damat çıkmıyor. Bende rahatsızlığımı burada dile getiriyorum. Ben markadan bir daha o kadar para verip alışveriş yapmayacağım, çünkü her sene yeni ürün almak istemiyorum. Her sene ürün alacaksam 3 hatta 4 te biri fiyata ürün satan mağazalardan ürün alırım sezonluk kullan at yaparım.

  • DS Damat Temsilcisi22 Ekim 2016

    Sayın Yusuf A'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili en yakın sürede bilgilendirme yapılacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi 10:00-14:00) E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön