09 Nisan 2013

DS Damat Maddi Bedelini Ödediğim Ürünümü Kullanamıyorum!

2 ay önce çorlu avantaj damat Tween mağazasından satın aldığım kadife ceketim de astar sarkması ile ilgili sorun oldu ve ilgili mağazaya ürünümü görürdüm. ( tarih : 23. 02. 2013) bana yaklaşık 10-15 gün beklemem gerektiği söylendi bugün ilgili şube tarafından arandığımda ceketim de ki astar sarkması sorununun 20 iş gününde giderileceği bilgisi tarafıma iletildi.

20 iş günü = 1 ay teslim tarihinden 1. 5 ay sonra ürünüme kavuşacağım ama ne yazık ki kullanamayacağım çünkü bana verilmesi öngörülen tarihte ceketim kadife olduğu için kullanamayacağım yani aldığım ürün yalan oldu. kullanamadığım ceketimi şubeye hibe ediyorum damat Tween kullanmamak dileği ile. .

Hüseyin 46 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 22 Nisan 2013

    sayın ilgili ; Ürünümün tamir edildiği konusunda geri dönüş yapıldı teşekkürler. ürünümü yaz döneminde kullanamayacağım için , ürünümü satın aldığım mağazaya hibe ettiğimi ilgili kişiye yeniden ilettim. ürün ile ilgili sorun giderilmiş olabilir ama mutsuzluğum giderilememiştir.

  • DS Damat Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizle görüşülmüş olup gerekli bilgi kendisiyle paylaşılmıştır. Anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D'S DAMAT Müşteri İlişkikeri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön