DS Damat Kazak Yıkanınca Uzadı!

Erdinç Y. |

Bir ay önce aldığım triko kazağın bir kere elde yıkanıp asıldığında 20 cm uzadı. Ürün incelemeye gönderdiğimde trikoyu kabul etmeyip suçu bana yüklediler. Elde yıkamama rağmen ürünün hem kolları, hemde bedeni uzadı gitti, giyilmeyecek durumda. Bu kadar kötü ünlü bir firma olur mu, bin liralık alış veriş yapmıştım bir daha tövbe olsun.. Hakkımı tüketici hakları mahkemesinde arayacağım..

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdinç Y.
  08 Mart
  17:34

  yalan söylüyorlar trikoyu elde yıkadım ve astım her hangi başka bir işlem yapılmamıştır trikonun boyu birbuçuk metre uzadı d,s damatı lanetliyorum

 • 05 Mart
  18:00

  Sayın Yetkili,

  Müşterimizle ile görüşülmüş olup gerekli bilgi kendisine verilmiştir.

  Söz konusu ürün %50 kuzu yünü %25 polyamid %25 viskon karışımlı kumaştan üretilmiştir. Triko, 30 derecede hassas (tersten) temizleme işlemi ve sıkmadan sererek kurutma işlemi yapılması gerekilen bir üründür. Üründe oluşan deformasyon yıkama talimatına uygun temizleme ve kurutma işlemi yapılmaması kaynaklıdır. Ürünlerimiz üretimimizin her aşamasında yoğun testlerden geçmektedir. Ürünün yıkama talimatına uygun şekilde temizleme işlemi görmesi durumunda bu tarz bir deformasyona uğraması söz konusu değildir.

  Saygılarımızla,

  D'S DAMAT
  Müşteri İlişkileri