18 Kasım 2017

DS Damat Kazak Kalitesizliği.

2016'nın 10.ayında Damat Optimum Ankara mağazasından kazak aldım. Kazağın üzerinde 30 derecede yıkanması gerektiği yazıyordu. Kazağı en az 15 defa 40 derecede yıkadım ve hiçbir şey olmadı. Ama 2017 Ekim ayındaki yıkamamda kazak keçeleşti. Müşteri temsilcisini arayıp buradaki yazdıklarımın aynısını söyledim bana mağazalarına götürmem durumunda kontrole gönderileceğini söyledi. Burada yazanların aynısını mağaza sorumlusuna da söyledim. Görevli hiç not almadan ürünü aldı ve kontrole gideceğini söyledi ve sonucun 3 hafta sonra belli olacağını söyledi. 3 hafta sonra gittiğimde ürünün 30 da yıkanmadığı için keçeleştiği söylendi ve para iadem yapılmadı. Birincisi 15 kez 40 ta yıkanıp bir şey olmayan kazak 16.yıkamada neden bozuldu 2.si ben zaten 40 ta yıkadığımı belirttim neden o zaman kontrole yollandı. Sırf bunun için 2 defa Çankaya’dan Sincan’a gittim. Paramın iadesini istiyorum.

Hakan 419 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 21 Kasım 2017

    Bana yeterli ve gerekli bilgilendirme yapılmadı. Yalan söylüyorsunuz.

  • DS Damat Temsilcisi21 Kasım 2017

    Sayın Hakan G'nin şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 ) E-mail: [email protected]

  • Hakan 20 Kasım 2017

    Dediğiniz gibi çok yüksek sıcaklıkta yıkamadım. Temsilciniz bana kontrole gönderin dedi keyfi de yollamadım. Bana sunulan sebep tamamıyla bir bahane. Öncelikle o müşterilerle konuşmayı bilmeyen müşteri temsilcilerinizi uyarın ikicisi paramı iade edin. O dandik kazağınızı size geri yollayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön