26 Kasım 2015

DS Damat Kampanyalı Ürünler!

Yaklaşık bir ay önce 3 adet kampanyalı olarak Vialand Damat mağazasından aldığım gömlekleri yıkatıp giymek istediğimde ütü problemi olmuştu. Aldığım mağazaya götürüp durumu anlattım, kendileri ürünleri teslim alıp kalite kontrole gönderdiler. 15 gün önce yaptığım teslimatın dün cevabı döndü ve ürünlerde herhangi bir problem olmadığı nemli ütülendiğinde herhangi bir problem olmadığı yazılmıştır. Zaten nemli ve kuru olarak denenmiş gömleklerde birini ütüleyip diğerine geçtiğinizde ütülenmiş olan birkaç dakika içinde kırışmaya başlamaktadır.

Uğur 317 Okunma

Cevaplar

  • Uğur07 Ağustos 2016

    Bende üzülerek belirtmek istiyorum ki mağazalarından alışveriş yapacak olan veya yapmayı düşünen insanları bundan her fırsatta vazgeçmeleri için elimden geleni yapıyorum ve başarılı da oluyorum. Tabi bu durum sizi ne kadar ilgilendirir orasını da sizler düşünün artık.

  • DS Damat Temsilcisi18 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürününüzde yapılan incelemede, üretim kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız. Saygılarımızla D’S DAMAT Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön