27 Mayıs 2016

DS Damat Kalitesiz Ürün..

1 ay önce almış olduğum ayakkabımın kenarları açılma yaptı. Ürünü yolladığımda geri geldi kusur bizde görüldü. Sebebi ayakkabının ıslanması. Ayakkabıyı yağmurda giyemeyecek miyiz?

Hüseyin 130 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 04 Haziran 2016

    Sağlam olabilir bir ayakkabı nasıl ıslanınca açılsın? Ayakkabıları uhuyla mı yapıştırıyosunuz anlamadım ki. Bu nasıl açıklama. Bir daha asla alışveriş yapmıycam.

  • DS Damat Temsilcisi27 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza iletmiş olduğunuz konu nedeniyle üzüntülerimizi belirtiriz. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet ilkelerini hedef alan firmamızda müşterilerimize gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için çok büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda hedefimize ilerlerken siz değerli dostlarımızın geri bildirimleri bizler için çok değerlidir. Ürününüzde yaşamış olduğunuz sorunlara sebebiyet veren nedenleri tespit edebilmemiz için ürününüz alanında uzman ekibimiz tarafından objektif ve profesyonel bir şekilde incelenmiştir. Ayakkabınızda oluşan şikayet konusu durumun. Ayak ıslanma kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca ayakkabının kurumadığı için küflendiği tespit edilmiştir. İmalat kaynaklı bir hata bulunmamaktadır. Tüm bunlara ek olarak geçmiş dönem kayıtlarımızdan bu ürün ile ilgili gelen şikayet sayılarına da baktığımızda, ürün ile ilgili şikayet almadığımız görünmektedir. Söz konusu üründe üretim ya da materyal kaynaklı herhangi bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi 10:00-14:00)

  • DS Damat Temsilcisi27 Mayıs 2016

    Sayın Hüseyin Ç'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili en yakın sürede bilgilendirme yapılacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi 10:00-14:00) E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön