07 Ekim 2016

DS Damat İade Prosedürü!

Dün aldığım Modern East mağazasından kredi kartıyla ödemek sureti ile eşime aldığım 2 adet gömleğin bedeninin uymaması sebebiyle poşetleri neredeyse açılmadan iade etmeye çalıştım. Ancak mağaza benden hesap numarası ve kimlik isteyerek bedelin ancak 15 gün sonra hesabıma yapılabileceğini iletti.

Bu kadar teknoloji ve bankacılık işlemlerinin üst seviyede olduğu bir zamanda 2 gömlek bedelinin iade prosedürü çok ilkel. Müşteri ilişkilerinin aradığımda da, üstelik bölüm ismi "özel müşteri ilişkileri" gayet rahat bir tavırla şikayet edebileceğimi, prosedürlerinin bu olduğunu ilettiler.

Kesinlikle bir daha asla ve asla bu firmadan alışveriş yapmayacağım.

Birsen 158 Okunma

Cevaplar

  • Birsen10 Ekim 2016

    Şikayetime verilen her iki cevap ve şikayetime istinaden arandığımda verilen cevapların hepsi birbiri ile aynı olup, aşama kaydeden bir işleyiş olmamıştır.

  • DS Damat Temsilcisi10 Ekim 2016

    Sayın Birsen T'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi 10:00-14:00) E-mail: [email protected]

  • DS Damat Temsilcisi07 Ekim 2016

    Sayın Birsen T'nın şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili en yakın sürede bilgilendirme yapılacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi 10:00-14:00) E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön