DS Damat Değişimde Fark Ücreti İstiyor.

Doğan B. |

Malum firmanın Çorlu mağazasında bir ürün aldık( takım elbise)..takım olmadı. Kayseri form da bulunan DS Damat'a götürdüm.Kayıtları kontrolden sonra değişebileceklerini söylediler. Film bundan sonra başladı. Ellerinde aynı marka modelden bir adet olduğunu uyarsa değişin dediler uymadı. Takımı iade edeyim farkını vereyim dediğimde ürünün indirime girdiğini iade alırlarsa indirimli fiyattan alabileceklerini belirttiler. Tüketici saf mıdır acaba. Çorlu'dan 200 tl 'ye aldığımı Kayseri'de 139 tl 'ye iade edeceğim. Bu tip kurumsal olmayan firmalardan alış veriş yapmamakta fayda var diye düşünüyorum. Vermiş olduğumuz eğitimlerde örnek olarak kurumsallaşmama örneği olarak anlatıyoruz.

Etiketler :

Fiyat Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğan B.
  12 Eylül
  14:59

  öncelikle 1 yıl sonrada olsa benı arayan firma yetkilisi arkadaşa çok teşekür ediyorum.
  eminin ki arayan Gamze C.tüm iyi niyeti ve cabaları ile 2 gün boyunca araştırdı yardımcı olmaya çalıştı kendi şahsina teşekür ediyorum.
  ancak; firma bit yılı aşkındır taleplerime cevap vermemiştir
  -ulaştıklarında (sayfanız aracılığı ile) bır yılı cıvarı olduğundan yardımcı olamayacakalrını belirttiler zaman aşımından dolayı kayıtlara (fatura fiş vs) ulaşamadıklarını soylediler..ben üzerime düşeni yaptım barkodu yolladım arkadaşlara .ancak hediye çeki gönderebileceklerini ve zararımı o şekilde tazmın etmeye çalışacaklarını belirttiler.bende kabul etmedim .burdan da anlaşılıyorki firma daha kurumsallaşamamıiş..DS firması için binlerceden bir tanesiyim anlaşılan verilen değer de ortada...sayfanıza ve yetkililieriniz tşk ederim..D'S FİRMASINA ve yetkillerinede selamlar bu vesile ile..

 • Doğan B.
  09 Eylül
  10:06

  bir yılda yazmadığım müracat etmediğim mail atmadığım kımse kalmadı..takım elbisesi evde duruyor.ben çözüm iade hiç bir şey istemiyorum ..firma reklamla ayakta su an ..2 yıl sonra boyle bir firma kalmaz ayakta...yukarı buyurken aşagı çöker...1 yılda çözüm bulamaamış bu saatden sonramı çözum olacak..görüşe alındı yazısı tamam arkası yok

 • 29 Ağustos
  11:17

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet kayıt altına alınmış olup,değerlendirme sürecimiz başlamıştır.

  D'S DAMAT

  Müşteri İlişkileri