13 Aralık 2014

DS Damat Defolu Ürün Satıyor.

Optimum mağazanızdan 1 adet takım aldım. Takım terziye pantolon boyu için tadilata gitti. Ertesi gün mağazanızdan (bakmadan) teslim aldım. Giydikten sonra mendil cebinin yırtık olduğunu fark edip mağazanıza tekrar gönderdim. Yaklaşık 12-13 gün geçti bugün optimum mağazanız beni arayarak takımla ilgili bir işlem yapılmadığını ve olduğu gibi geri gönderildiğini söylediler.

Muhtemelen cebi açarken yırtmış olabileceğim izlenimi oluşmuştur. Takımla ilgili herhangi bir cebi açmadım. Bu şekilde bu takımı teslim almayacağım. Damat firması bir takım için müşterisini yalancı durumuna düşürüyorsa eğer bundan sonrada alışveriş yapmayacağım ve çevreme de yaptırmayacağım.

Oruç 1.262 Okunma

Cevaplar

  • Oruç17 Aralık 2014

    Hiç bir şekilde ürün almayın alacakları uyarın sattıkları bozuk ürünlerin arkasında durmuyorlar

  • Oruç17 Aralık 2014

    Hiç bir şekilde ürün almayın alacak çevrenizdekileri uyarın almasınlar. tamamen satana kadar ürünlerinin arkasında durmuyorlar. hatalarını kabul etmiyorlar. yardımcı olmuyorlar..

  • DS Damat Temsilcisi15 Aralık 2014

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, değerlendirme süreciniz başlatılmıştır. Takibi için bize 444 63 23 ya da [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. D’S DAMAT Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön