16 Mayıs 2013

DS Damat Boya Bırakan Takım Elbise!

Boya bırakan takım elbise ile ilgili yapmış olduğum şikayet sonucu DS DAMAT firmasının verdiği bilgi aynen şu şekildedir" siz ürünü Tunalı Hilmi mağazamızdan satın aldığınız ve mağazada 1 ay kadar önce kapatıldığı için para iadesi yapılamaz.Mağaza kapanmamış olsaydı para iadesi ilgili mağaza tarafından yapılabilecekti"Böyle saçma bir cevap duymadım.

Maalesef bu iş yargı yoluyla çözülecek Zira ilgili firma işi yokuşa sürmek için her şeyi yapıyor.Boya bırakan takım elbiseyi mağazamı üretti.Hatalı takım elbise üret sonra mağazayı kapat sorumluluktan kurtul.Tam bir hayal kırıklığı yaşadım.Böylesine adı duyulmuş bir firmadan beklemezdim.

Melih 156 Okunma

Cevaplar

  • Melih17 Mayıs 2013

    Bu şikayet ile ilgili olarak tarafıma dönüş yapılmamıştır.Firmanın vermiş olduğu bilgi doğru değildir.İlgili firma yapıcı çözüm bulmaktan kaçınmaktadır.Talebim çok basit halbuki.Ben yargı yoluna başvurmadan sorunu çözmeye çalışıyorum.Ancak bu süreç beni yıpratmaya ve manevi tazminatında koşulları oluşmaya başlamıştır.

  • DS Damat Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizle görüşülmüş olup gerekli bilgi kendisiyle paylaşılmıştır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D'S DAMAT Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön