19 Nisan 2013

DS Damat Bir Günlük Palto!

D's Damat Tunalı hilmi mağazasının maalesef çok sıkı bir müşterisiydim. Ta ki bir palto alıp birgün giydikten sonra yaşadıklarıma kadar. Palto bir günde kabardı. Mağazaya ilettim iadesini talep ettim. Genel merkezden iadesinin mümkün olmayacağına ilişkin bir telefon aldım. Şikayetimi ve gerekçelerimi dile getirdim.

Ancak bir ayda yaklaşık 2000 TL alışveriş yapmış olan müşterilerinin şikayetini dikkate bile almadılar. Bu küçücük ürün için müşterinizi kaybetmeyin dediğimde ise siz bilirsiniz gibi bir cevapla karşılaştım. Yani D'S Damat'ta ne müşteri ne de memnuniyeti umurlarındadır. Herkesi yönlendirdiğim bu firma hakkında artık her ortamda bu durumu anlatıyorum. Paltonun iadesini talep ediyorum.

Zülfikar 156 Okunma

Cevaplar

  • Zülfikar 22 Nisan 2013

    Firma kötü ürün sattıktan sonra zerre kadar ilgilenmediği için müşterisini kaybetmiştir. Çözüm üretmek bir yana dikkate bile almıyorlar. Bu firmadan alışveriş yaparken birkaç kez daha düşünmenizi öneririm.

  • DS Damat Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın yetkili, Orka Group markaları olarak ürünlerimize, üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uyguluyor, bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Üründe yapılan incelemede, üretim ya da kumaş kaynaklı hata tespit edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız. Müşterimiz ile görüşülerek bilgi verilmiştir. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D' S Damat Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön