27 Ağustos 2013

DS Damat Ayıplı Ürünü Değiştirmiyor Kabahat Hep Kullanıcıda!

2013 mayıs ayında DS Damat'tan aldığım kot pantolon 1 ay içinde yırtıldı. İş yoğunluğumdan götüremedim ama 1-2 hafta sonra temmuz ayı içerisinde pantolonu aldığım mağazaya götürdüm. Gayet kibarca ilgilenip pantolonu incelemeye gönderdiler. Bende ne güzel bir hata olsa da değiştiriyorlar diye. O esnada alışveriş de yapıp başka bir pantolon daha aldım.

9 Ağustosta mesaj geldi "ürününüz sonuçlanmıştır. Mağazamıza bekleriz diye" bir iki gün sonra gittiğimde ise ürün mağazada yoktu ama açıklama yapıldı. Ürün Kabul Edilmemiş. Rapor gözükmüyor ama firma hatayı Kabul etmemiş diye. Bu arada 2. aldığım pantolonda yırtıldı.
2 pantolon parası kaybettim. Bana ders oldu.

Onur 76 Okunma

Cevaplar

  • Onur 11 Eylül 2013

    şikayetim burada yayınlandıktan kısa sure sonunda benimle firma tarafından iletişime geçilip, ürünün iade alınması ve bedeli tutarında alışveriş yapabileceğim bilgisi bana iletildi. henüz gidip alış veriş yapmadım ya da karşılığında bir ürün almadım ama yine de şikayetvar da şikayetimi belirttikten sonraki tutumlarından memnunum.

  • DS Damat Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın yetkili, Müşterimizle görüşülmüş olup gerekli bilgi kendisiyle paylaşılmış ve memnuniyeti sağlanmıştır. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D' S Damat Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön