22 Nisan 2016

DS Damat Aldığım Üründe Parfüm Koktuğu İddiası İle Değişim Yapmıyor!

DS Damat İstanbul Maltepe Park şubesinden tek ceket satın aldım. Aldığım ceketi evimdeki dolaba koydum. Bu zaman zarfında ürünü hiç kullanamadım. Bir zaman sonra ceketi giymek istediğimde; omuz bölgesinden darlık hissettiğimden ve modelini beğenmediğimden, ürünü başka bir ürünle değiştirmek için mağazaya gittim. Oradaki görevli çağrı merkezi ile iletişime geçmemi, onay verilirse değişim yapılabileceğini söyledi. Bunun üzerine kendilerine, benim müşteri olduğum, mağazaya geldiğim, bir görüşme yapılacaksa, bunu kendilerinin yapması gerektiği yönünde bir diyalog yaşandı. Buna rağmen çağrı merkezini aradım, konuyu aktardım. Değişim yapılması yönünde mail atacağını söyledi. 10 - 15 dakika sonra mağazaya gidip mailin gelip gelmediğini sorduğumda, görevli erkek bir satış elemanı gelip ceketi koklayıp, parfüm koktuğunu iddia etti ve değişimi yapmadılar. Ürün halen kendilerinde bulunmaktadır.

Kenan 180 Okunma

Cevaplar

  • Kenan 27 Nisan 2016

    Şikayetli firma çalışanlarının birbiri ile çelişkili, nedenini bilmediğim taraflı ve gerçeğe aykırı beyanları ile mağduriyetim devam etmektedir. İlgili firmaya bu şekilde bir tavır hiç yakışmamıştır.

  • DS Damat Temsilcisi22 Nisan 2016

    Sayın Kenan M 'nn şikayeti hakkında; Müşterimizin şikayeti ile ilgili en yakın sürede bilgilendirme yapılacaktır. Soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bilgilerinize, Saygılarımızla D’S Damat Müşteri İlişkileri D’S Damat Çağrı Merkezi : 444 63 23 (Çalışma Saatlerimiz; Hafta içi 09:00-19:00 Cumartesi 10:00-14:00) E-mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön