22 Nisan 2013

DS Damat 1 Senelik Takım Elbisem Eridi!

1 sene önce nişanım için almış olduğum, 1 sene içerisinde toplam 60 kere giymemiş olduğum takım elbisemin pantolonu arabadan inerken bir anda yırtıldı. İlk önce dikim yerinde yırtıldığını zannettim ancak pantolona baktığımda kumaşın paramparça olduğunu gördüm ve gözlerime inanamadım. Ürünü Torium AVM'ye yani aldığım yere götürdüm.

Ürünü incelemeye göndermemiz gerektiğini ancak bunun yıpranma değil benim bir yere taktığımı, olumlu bir cevap beklememem gerektiğini söylediler. Bende arabadan inerken yırtıldı dedim ve arkadaşı ikna edemedim. Bu zamana kadar bütün takımlarımı damattan aldım. Olumsuz bir cevap verildiği takdirde bu firmaya karşı güvenim kalmayacak ve daha alışveriş yapmayacağım!!!

Mehmet 76 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet24 Haziran 2013

    Konuyla ilgili ürünü ikinci defa incelemeye gönderdim. Bana geri dönüş yapılacağı söylendi ancak geri dönüş yapılmadı. 2 hafta bekledikten sonra ben aradım ve 48 saat içinde geri döneceğiz dediler ancak gene geri dönüş yapmadılar. Tekrar aradım ve müşteri ilişkileri departmanı hiçbir hakaretim olmadığı halde telefonu yüzüme kapattı. Departman yöneticisiyle görüşmek istediğimi ilettim. Departman yöneticileri 1 saat sonra beni aradı. Gene aynı şekilde sorgular ve suçlar tavırlarla konuşmalarını sürdürdüler. Günde toplam 600 şikayet aldıklarını ve geri dönüşlerde bazen sıkıntı olabileceğini belirttiler.Bunun beni ilgilendirmediğini, daha fazla personel çalıştırın dediğimde ise " Firmamızın çalışma şekli bu şekildedir" diyip konuyu kapattılar. Günde 600 adet şikayetten yılda 219.000 adet şikayet yapar!!! DS Damat'ın nerelerde olduğunu aslında bu verilerden anlayabiliyoruz. Neyse esas konuya gelelim ürünü arabaya bıkerken eriyip yırtıldığını ve yanımda buna tanık olan kişilerin olduğunu belirttim. Fakat beni dinlemek yerine sürekli savunma yapmayı ve sürekli sözümü kesmeyi tercih ettiler. DS Damat mı? Bir daha asla!!! Müşteri memnuniyeti konusunda benim gözümde 0'ın altına inmiş durumdasınız. Bu konuda ürünü ben yıpratmış olsam dahi benimle bu tarz bir konuşma yapılmamalıydı. Ne olursa olsun ben bir müşteriyim ve telefonların yüzüme kapatılıp, bu tarz sorgular bir tavırla konuşulması size hiç yakışmadı.

  • DS Damat Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın yetkili, Orka Group markaları olarak ürünlerimize, üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uyguluyor, bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Söz konusu ürün, %70 yün %30 polyester karışımlı kumaştan üretilmiştir. Takım elbise pantolonun ağ kısmında görülen yırtılmanın ani hareket , gerilme ve zorlama kaynaklı fiziksel etkiye maruz kalması sonucu oluşan deformasyon olduğu tespit edilmiştir. Kumaşın fiziki bir müdahale olmadan bu tarz bir deformasyona uğraması söz konusu değildir. Oluşan deformasyonun kullanım kaynaklı olduğu belirlenmiştir. Üründe yapılan incelemede, üretim ya da kumaş kaynaklı hata teslim edilemediğinden, ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek durumundayız. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, D' S Damat Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön