Dryman Kuru Temizleme Montu Parçaladı

Pelin Pelin03 Mart 23:31

Maltepe Park Dryman Kuru Temizleme'ye Network Fabrika marka montumu bıraktım. Ürünü teslim aldığımda fermuar ve cep ağızlarındaki deri kısımların parça parça edildiğini gördüm. Yarım saat içinde hemen geri götürdüm ve verilen cevap "haklısınız deri kısımlarda böyle olabiliyor.

Size söylenmemiş bizim hatamız " bizden Fabrika markasına ürünü göndermemizi istediler, şimdilik kendilerinin bir şey yapamayacağını söylediler. Gelen raporla tekrar uğrayacak imişiz. Ürünü teslim alırken her yerini inceleyip alıyorlar bariz şekilde deri yerler görünüyor alırken zarar göreceğini söyleseler vermezdik.

Parça parça olmuş montu bile bile poşete koyup vermişler. Açtığımızda şok olduk. İnsanların malına zarar verdiğiniz yetmezmiş gibi bir de haklı olduğumuz halde uğraşıp durmamızı bekliyorlar. Eğer hemen dönüş yapılmazsa Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım. Hakkımı yasal yollarla arayacağım ve tüm sosyal mecralarda yaşadığım mağduriyeti anlatacağım. Resimlerle ve belgelerle ibraz edebileceğim şikayetimde mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler